Profil firmy

Společnost Inchroma s.r.o. Vám nabízí spolupráci v dodávkách nátěrových hmot od tradičních výrobců ze zemí Evropské unie.

Pro autoopravárenství jsou určeny výrobky firmy CAP-I1 AUTOREFINISH 4 EVERYONE, EN CHEMICALS, AKZO NOBEL-DYNA COAT, COLAD a BRAYT. Jedná se o antikorozní ochranné prostředky, nástřiky podvozků, ochranu dutin, těsnící hmoty, lepidla, polyesterové tmely, plniče, autolaky, transparentní laky, spreje, ředidla, tužidla, leštící pasty, leštící disky, lakýrnické pomůcky a nářadí.

Dalším sortimentem je brusivo SMIRDEX. Zde naleznete produkty pro autolakovny, autoopravárenství, dřevozpracující i strojírenský průmysl a výrobu ocelových konstrukcí.

V oblasti tradičních dekorativních nátěrových hmot jsme pro Vás připravili nabídku produktů firmy DGK Pellachrom. Jedná se o široký sortiment výrobků pro stavebnictví, jako jsou fasádní a interiérové malířské barvy, laky na dřevo, kov, kámen a nátěrové hmoty pro lodní a speciální použití. Součástí je i ColorTouch System-míchací zařízení včetně programového vybavení.

Přehled o sortimentu průmyslových nátěrových hmot nizozemské provenience BARIL naleznete na www.baril.cz a inovativní antikorozní přípravek ikorol na www.ikorol.cz

Systém studené galvanizace je zastoupen firmou ZINGAMETALL BVBA z Belgie a kolekcí protipožárních systémů firmy Rudolf Hensel GmbH.

Nabídka je zakončena ochranným nátěrem firmy UPOL-RAPTOR s velmi širokým spektrem použití jako je automobilový i lodní průmysl, off-road, strojírenství, dopravní a zemědělská technika.

Naše pozornost k Vám však neskončí prodejem zmíněných výrobků, ale jsme Vám rovněž plně k dispozici pokud se jedná o servis, odbornou radu či praktickou ukázku.

Za nás mluví čísla

0 let na trhu
0 let zkušeností
0 stálých zákazníků
0 položek skladem
Zaujali jsme Vás naší nabídkou?Máte zájem o více informací?
Kontaktujte nás